1.jpgDrodzy Wolontariusze!

Jeśli chcielibyście  przeżyć wiele pięknych chwil, w ciekawy i twórczy sposób spędzić czas oraz zawiązać nowe przyjaźnie to koniecznie zostańcie wolontariuszami Domu Lekarza Seniora. Możecie uczestniczyć w ciekawych i ambitnych projektach z naszymi Seniorami. Jako wolontariusze zdobędziecie doświadczenie, które będzie przydatne Wam w pracy i rozwoju osobistym. Nauczycie się komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania problemów, zarządzania zadaniami i sobą w czasie!

Wspólnie z innymi wolontariuszami możecie zajmować się m.in. prowadzeniem zajęć rekreacyjnych
z Seniorami, którzy całe życie poświecili służbie zdrowia, a teraz z różnych przyczyn nasz Dom jest ich Rodziną i ostoją.

Spełniając marzenia podopiecznych Domu Lekarza Seniora zobaczycie Ich ogromną radość , która da Wam dużą dawkę energii do działania i poczujecie, że Wasza aktywność ma wielki i ważny sens.

U nas odkryjecie  swoje  nowe  talenty  i  umiejętności - poznacie swoje  mocne i  słabe strony, nad którymi możecie nadal pracować i rozwijać się. Wolontariat uczy wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Będąc wolontariuszem docenicie swoje życie oraz nauczycie się doceniać to co w życiu jest najważniejsze.

Pamiętaj! Jako wolontariusz masz szansę zobaczyć uśmiech oraz radość osób, którym pomagasz, a także zmienić na lepsze świat swój i innych !

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych wolontariuszy do współpracy!

 

2.png4.png10.jpg8.png7.png           

Swoje cv i list motywacyjny można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.